logo_interquality
Zaregistrovat se | | 27. května 2019 |
  Hledat
Konference Six Sigma
Konference Six Sigma

Správná rozhodnutí pro úspěšnou implementaci.

Cílem konference, která se uskutečnila 30. května 2008 v příjemném prostředí hotelu Courtyard by Marriot v Praze, bylo sdílet postupy úspěšných implementací Six Sigma, např.:
co všechno je potřeba udělat, aby iniciativa Six Sigma byla účinná nebo
jak přizpůsobit cíle, organizační strukturu, postupy i nástroje podnikatelským potřebám organizace.

Přednášeli odborníci na manažerských pozicích, kteří za sebou mají úspěšné implementace v oblastech průmyslu, služeb a marketingu.

Hlavní přednášející byla Dr. Lorraine Daniels, externí vedoucí týmu lektorů na Motorola University, spoluautorka příručky „The Six Sigma Black Belt Handbook“. Dr. Lorraine Daniels je zkušený praktik, pomáhá každoročně desítkám manažerů po celém světě s jejich projekty Six Sigma a s implementací Six Sigma v organizacích. Podělila se o své zkušenosti s vedením různých projektů z průmyslu, služeb, obrany nebo zdravotnictví.

příspěvek CZ:     příspěvek ENG:

 

Své příspěvky dále přednesli:

Diane Butler, Quality Director mediální agentury Starcom Mediavest, kde vede globální projektové týmy Six Sigma, seznámila účastníky konference s tím, jak světová mediální agentura zavedla Six Sigma a jak se zavádí Six Sigma ve službách.

příspěvek CZ / příspěvek ENG: zašleme na vyžádáníMartin Hannsmann, ředitel Rexam Petainer Aš s.r.o., certifikovaný Black Belt, představil cesty změny podnikové kultury v souvislosti se zavedením Six Sigma.

příspěvek ENG:Ivan Miller, certifikovaný Six Sigma Black Belt ASQ, vedoucí konzultant Interquality, ukázal specifický soubor nástrojů, který používá Six Sigma pro řešení problémů spojených s časem, což může být např. čas pro vyřízení hypotéky, časy čekání volajících v call centru nebo čas na výrobní lince.

 příspěvek CZ:   

 

 


Partnerem konference se stala společnost StatSoft CR s.r.o., dodavatel software pro analýzu dat STATISTICA.

 

Začínáte zavádět Six Sigma? Dostali jste pokyn z vedení, že máte implementovat Six Sigma? Pojďte a zeptejte se zkušených odborníků na jejich doporučení pro přizpůsobení Six Sigma právě pro Váš podnik.

Pracujete na projektech a výsledky nejsou takové, jaké jste očekávali? Máte možnost prolistovat a koupit si knihu, která přináší ucelený pohled na vedení a výběr projektů Six Sigma.

Máte zavedené další iniciativy (ISO 9001, Lean, Kaizen, Balanced Scorecard) a chtěli byste vědět, jak je spojit se Six Sigma?

Potřebuje další informace?

Pište nám  nebo volejte, těšíme se na Vás!